Producent naszywek
Haft Komputerowy na zamówienie
Zapraszamy
naszywki.com.pl


Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego:
naszywki24.pl

Haftowane Breloczki · 2321 dni temu

Nowością w firmie są haftowane breloczki – produkty z pogranicza haftowanych proporczyków i haftowanych emblematów. Są wykonane z dwóch złożonych do siebie tyłem naszywek, następnie sklejonych i zszytych po bokach. W ten sposób uzyskuje się sztywny haftowany breloczek jak na poniższym zdjęciu.

Breloczki naszej firmy gwarantują oryginalność.
Zapraszamy do współpracy

— Paweł

---

Naszywki w sklepie internetowym · 2484 dni temu

Gdzie najlepiej najłatwiej i najszybciej zaopatrzyć się w dobrej jakości naszywki z uniwersalnym wzorem? Najlepiej jest zajrzeć do sklepu internetowego z naszywkami, np www.naszywki24.pl . Internetowy sklep producenta haftu komputerowego posiada w swojej ofercie dużą bazę gotowych naszywek, które można zamówić od ręki. Nie są to co prawda indywidualne wzory, ale za to naszywki w sklepie można zamówić tanio i szybko.

Inaczej ma się sprawa z naszywkami na zamówienie. Czyli takimi naszywkami gdzie klient przedstawia swój własny wzór. Na takie naszywki trzeba czekać znacznie dłużej. Ale jeżeli firma dobrze wykonuje projekty to warto zaczekać bo rezultat może być imponujący. Przy produkcji naszywek najważniejszy staje się właśnie projekt, to na jego podstawie będą powstawały kolejne kopie tej samej naszywki. Warto więc zainwestować w usługi firmy, która wykona projekt haftu komputerowego o najwyższej możliwej jakości.

— Paweł

---

Frotki · 2938 dni temu

Wykonujemy frotki z haftowanym logo na zamówienie. Na frotkach umieszczamy emblematy w formie haftu komputerowego. Stosujemy nici bawełniane niepodrażniające skóry. Oferujemy produkty z logo dla sponsorów oraz frotki z haftem dla drużyn sportowych i sportowców pragnących posiadać własny spesonalizowany produkt.

Haft komputerowy dla nas wykonuje firma naszywki.com.pl, zszywaniem frotek zajmujemy się sami. Korzystam z materiałów wysokiej jakości. Nasze frotki to pamiątka dla każdego na długie dni, która w przypadku zwycięstwa sportowca w prestiżowych zawodach lub eliminacjach może stać się cennym trofeum.

Techniką haftu komputerowego wykonujemy również proporczyki. Są to najcześciej produkty z logo dużych firm lub chorągiewki w barwach klubów sportowych.

— Paweł

---

Proporczyki i haft na zamówienie · 2965 dni temu

Jakie proporczyki kupić dla firmy? Proponuję, aby były to proporczyki z haftowanym wzorem, zapewniają one doskonały prestiżowy wygląd. Faktura nici zapewnia, że każde oko zatrzyma się na takim produkcie na dłużej niż gdyby był to proporczyk drukowany. Nasze produkty dodatkowo obszywane są specjalną tasiemką lub overlockiem.

Gdzie kupić proporczyki? Polecamy firmę naszywki.com.pl, która w produkcji owych “reklamówek” specjalizuje się od lat 90tych. Dodatkowo w firmie można zamówić dowolnego rodzaju haft komputerowy. Np mogą to być haftowane naszywki lub emblematy. Oferta obejmuje również frotki z haftowanym logo.

Ile kosztują proporczyki z haftem? Cena niestety jest dość wysoka, ale adekwatna do jakości i efektu, przewyższa często kilkakrotnie cenę odpowiednich produktów wykonanych metodą drukowaną. Do proporczyków trzeba koniecznie zakupić również stojak.

— Paweł

---

czapki dla dzieci · 3008 dni temu

Nadchodzi zima, warto zaopatrzyć nasze dzieci w ciepłe cichu. Późna jesień i zima to okres częstych zachorowań szczególnie niebezpieczny dla dzieci – warto o to zadbać. Proponujemy czapki dziecięce polskiego producenta odzieży PPHU JUPI. Producent z Poznania gwarantuje czapki wysokiej jakości dodatkowo ocieplane po przystępnej cenie.

Firma PPHU JUPI specjalizuje się również w produkcji odzieży reklamowej. Na swojej odzieży często stosuje dekoracje typu haft komputerowy lub emblematy. Do czapek zazwyczaj doszyta jest naszywka z małym logo lub emblematem firmowy. Dysponujemy szerokim wachlarzem produktów na wszystkie pory roku. Głównie zajmujemy się odzieżą dziecięcą. Zapraszamy do współpracy hurtownie i odbiorców detalicznych.

— Paweł

---

starsze

Ostatnio dodane artykuły
Haftowane Breloczki
Naszywki w sklepie internetowym
Frotki
Proporczyki i haft na zamówienie
czapki dla dzieci
Najlepsza HAFCIARNIA w internecie.
Emblematy, Emblemat na zamówienie
pozycjonowanie
Naszywki dla motocyklistów, Naszywki motocyklowe
Naszywki